WorkTime - Referencje i opinie

Aplikacja do mierzenia czasu pracy i zarządzania zadaniami

Z aplikacji WorkTime korzystają firmy z różnych branż. Poniżej przedstawiamy wybrane opinie użytkowników aplikacji. Mamy nadzieję, że i Ty przekonasz się, że mierzenie czasu przy zarządzaniu projektami, zadaniami i pracownikami przynosi wiele korzyści.

Agencja interaktywna Bonjour

"Worktime to bardzo przydatne narzędzie.
W zasadzie najlepsze, jakiego używałem, pod względem organizacji czasu pracy. Teraz już wiem, ile mi go schodzi na poszczególne zadania - nie sądziłem, że pisanie maili czy tłumaczenia zajmują tyle minut! Okazało się, że zadania które szacuje się na 5 minut, często zajmują dużo więcej czasu. Sporą korzyścią może być przedstawienie takiego czasowego zestawienia w raporcie dla klienta lub wycenie własnej pracy. "
 
Łukasz Pytko, PR Manager
 
 
 

Kancelaria Radców Prawnych Miśkowicz Pach i Partnerzy

"Jest to bardzo przydatna rzecz, o której nie każdy myśli i nie każdy sobie zdaje sprawę, że można takie narzędzie zastosować, żeby ułatwić sobie pracę. Jednocześnie, szczególnie miło jest mówić o WorkTime z tego powodu, że dla nas program ten jest bardzo przydatny i ma realne przełożenie na wyniki miesięczne. Dla podmiotów, które zdecydują się na WorkTime będzie to zapewne stosunkowo bardzo niewielki stały koszt, który nie będzie odczuwalny (lub mało odczuwalny) w wydatkach miesięcznych, a który może wprowadzić kolosalną różnicę w przychodach."

Anna Pach-Kustra, radca prawny partner

Freelancer - Copywriter

"Myślę, że WorkTime to bardzo prosta i funkcjonalna aplikacja, która przede wszystkim konkretnie wpłynęła na sposób, w jaki pracuję i jak podchodzę do swojego czasu/wykonywanych czynności. A jeśli dane rozwiązanie pozytywnie wpływa na mój biznes i przynosi konkretne, mierzalne korzyści, czyli więcej zleceń w tym samym czasie – to nie dodam nic więcej jak krótkie i treściwe w swej formie – Polecam :-)

"Katarzyna Michalska - Freelancer

Kancelaria Radców Prawnych Miśkowicz Pach i Partnerzy

"Dla nas tj., kilkunastosobowej kancelarii prawnej, system mierzenia czasu pracy WorkTime stał się chyba drugim po LEX-się programem, bez którego prowadzenie działalności bardzo by się skomplikowało. Jego brak spowodowałby duże utrudnienia w bieżącym funkcjonowaniu biura – konieczność normalnego zapisywania wykonywanych czynności w jakichś plikach, ich czasu i kosztów, a następnie ich podliczania; a także brak bieżącego wglądu w to czym zajmują się pracownicy.  WorkTime to poza tym najlepszy notatnik – pod kątem bieżących spraw i czasu im poświęcanego, dostępny również w podróży."

Marcin Miśkowicz - radca prawny partner

Kancelaria Radców Prawnych Miśkowicz Pach i Partnerzy

"Uważam, że program jest dobry dla każdego kto chce uporządkować swoje sprawy bieżące i pomyśleć nad zwiększeniem zysków bez zwiększania ilości godzin poświęcanych na pracę. Można spędzić cały dzień w pracy, ale może też nie mieć to przełożenia na zarobione pieniądze, przy czym powody tego mogą być różne – np. skupianie się na rzeczach nieistotnych i poświęcanie im zbyt dużo czasu, robienie kilku rzeczy na raz i niekończenie ich, robienie rzeczy nieopłacalnych. Przy takich sprawach WorkTime bardzo pomaga. Chodzi przecież o to, żeby pracować racjonalnie i mądrze i mieć z tego pieniądze, ale też mieć do tego jakieś swoje życie - Balance is everything!"

Joanna Śliwa - radca prawny

Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime. 

Proszę czekać ...