WorkTime - Referencje i opinie

Aplikacja do mierzenia czasu pracy i zarządzania zadaniami

Najlepszą referencją są opinie Użytkowników naszej aplikacji WorkTime Expert. Zapraszamy do zapoznania się z wybrnymi referencjami.

Enodo Advisors

"WorkTime ułatwia nam przydzielanie zadań oraz monitorowanie postępów, a także ułatwia dostęp do aktualnych danych nt. czasu poświęconego przez poszczególnych członków zespołu na realizację przydzielonych im zadań. Wdrożenie aplikacji ograniczyło ilość czasu jaki partnerzy poświęcali na tego rodzaju zadania. Poza tym jest świetny kontakt z zespołem wdrożeniowym, który bardzo szybko reaguje i dostosowuje produkt do naszych potrzeb."

Hubert Cichoń - Partner

Kancelaria Radców Prawnych Miśkowicz Pach i Partnerzy

"Uważam, że program jest dobry dla każdego kto chce uporządkować swoje sprawy bieżące i pomyśleć nad zwiększeniem zysków bez zwiększania ilości godzin poświęcanych na pracę. Można spędzić cały dzień w pracy, ale może też nie mieć to przełożenia na zarobione pieniądze, przy czym powody tego mogą być różne – np. skupianie się na rzeczach nieistotnych i poświęcanie im zbyt dużo czasu, robienie kilku rzeczy na raz i niekończenie ich, robienie rzeczy nieopłacalnych. Przy takich sprawach WorkTime bardzo pomaga. Chodzi przecież o to, żeby pracować racjonalnie i mądrze i mieć z tego pieniądze, ale też mieć do tego jakieś swoje życie - Balance is everything!"

Joanna Śliwa - radca prawny

Joanna Śliwa

Kancelaria Radców Prawnych Miśkowicz Pach i Partnerzy

"Dla nas tj., kilkunastosobowej kancelarii prawnej, system mierzenia czasu pracy WorkTime stał się chyba drugim po LEX-sie programem, bez którego prowadzenie działalności bardzo by się skomplikowało. Jego brak spowodowałby duże utrudnienia w bieżącym funkcjonowaniu biura – konieczność normalnego zapisywania wykonywanych czynności w jakichś plikach, ich czasu i kosztów, a następnie ich podliczania; a także brak bieżącego wglądu w to czym zajmują się pracownicy.  WorkTime to poza tym najlepszy notatnik – pod kątem bieżących spraw i czasu im poświęcanego, dostępny również w podróży."

Marcin Miśkowicz - radca prawny partner

Marcin Miśkowicz

Agencja interaktywna Bonjour

"Worktime to bardzo przydatne narzędzie.
W zasadzie najlepsze, jakiego używałem, pod względem organizacji czasu pracy. Teraz już wiem, ile mi go schodzi na poszczególne zadania - nie sądziłem, że pisanie maili czy tłumaczenia zajmują tyle minut! Okazało się, że zadania które szacuje się na 5 minut, często zajmują dużo więcej czasu. Sporą korzyścią może być przedstawienie takiego czasowego zestawienia w raporcie dla klienta lub wycenie własnej pracy. "
 
Łukasz Pytko, PR Manager
 
 
 
bonjour

Grupa Adwokacka

"Na rynku jest wiele rozwiązań dla kancelarii prawnych, jednak są one dość drogie i nie każda kancelaria, adwokat czy prawnik potrzebuje wszystkich funkcji oferowanych przez te programy. Inwestowanie w nie, to dla małych kancelarii niepotrzebny wydatek. Ja na co dzień korzystam z aplikacji WorkTime i przyznam – jest to narzędzie, które pomogło mi zautomatyzować pewne czynności tak jak np. rejestrację czasu pracy, którą wcześniej prowadziłam w Excelu. Bardzo przydatne okazały się także dane, które dzięki systematycznej ewidencji czasu pracy zbiera program. Dzięki temu zyskałam świadomość, ile tak naprawdę pracuję, a  ile czasu zajmują mi sprawy administracyjno – biurowe. Bez wątpienia są to informacje, które w mądry sposób można wykorzystać do optymalizacji własnej pracy."

Dominika Kordas-Tarcholik - adwokat

Instream Group

"Agnieszka to bardzo szczera i pozytywna osoba. Jej naturalna lekkość ułatwia zbudowanie relacji. Jako founder w Worktime pokazuje, że nie straszna jej ciężka praca(byle efektywna z Worktime;)) Mieliśmy okazję wspólnie planować, dyskutować i wdrażać ciekawe pomysly w biznes. Jeżeli Twoja orgazanizacja poszukuje zaufanego partnera, który zajmie się poprawą efektywności Twoich pracowników i zrobi to od serca, polecam kontakt z Agnieszką i całym zespołem Worktime."

Filip Duszczak - CEO

Kancelaria Radców Prawnych Gała i Wspólnicy Sp.k.

"Moi pracownicy zawsze mierzyli swój czas pracy na potrzeby jego rozliczania z Klientami. Nie wykorzystywaliśmy w tym celu żadnego wyspecjalizowanego narzędzia co sprawiało, że przygotowywanie zbiorczych zestawień czasu pracy dla poszczególnych Klientów zabierało bardzo dużo czasu, a jak pokazała perspektywa korzystania z WorkTime, nie było także precyzyjne (zwykle nie doliczaliśmy klientom od 10 do 20% czasu faktycznie spędzonego na pracy dla nich)."

Paweł Gała - Radca Prawny

CPAA Sp. z o.o.

"Dzięki WorkTime możemy precyzyjnie określić wartość naszej pracy, której efekty możemy później pokazać naszym Klientom. W codziennej pracy najbardziej pomocne jest narzędzie do ewidencjonowania konsultacji mailowych i telefonicznych. Żadne z narzędzi, z których korzystaliśmy wcześniej, zanim odkryliśmy WorkTime, nie pozwalało na tak dokładną ewidencję tych prac. Zobaczyliśmy jak wiele minut albo i nawet godzin pracy wykonanej dla naszych Klientów nie było fakturowane.

Dodatkowo, dzięki temu, że pracownicy ewidencjonują swoje prace na bieżąco, oszczędzamy czas, który wcześniej spędzaliśmy na manualnym podsumowaniu prac w tradycyjnej ewidencji godzin."

Daniel Czekatowski - Partner

Kancelaria Radców Prawnych Miśkowicz Pach i Partnerzy

"Jest to bardzo przydatna rzecz, o której nie każdy myśli i nie każdy sobie zdaje sprawę, że można takie narzędzie zastosować, żeby ułatwić sobie pracę. Jednocześnie, szczególnie miło jest mówić o WorkTime z tego powodu, że dla nas program ten jest bardzo przydatny i ma realne przełożenie na wyniki miesięczne. Dla podmiotów, które zdecydują się na WorkTime będzie to zapewne stosunkowo bardzo niewielki stały koszt, który nie będzie odczuwalny (lub mało odczuwalny) w wydatkach miesięcznych, a który może wprowadzić kolosalną różnicę w przychodach."

Anna Pach-Kustra, radca prawny partner

Anna Pach-Kustra

Kancelaria Radców Prawnych Gała i Wspólnicy Sp.k.

"[Rejestrowanie czasu pracy w WorkTime] Zwiększyło moją efektywność pracy i uporządkowało listę zadań. Rejestracja zmusza do zwiększenia skupienia na wykonywanym aktualnie zadaniu, a jednocześnie pomaga uniknąć „gubienia” czasu, np. w sytuacji, w której klient dzwoni kilkanaście razy dziennie, za każdym razem z krótkim pytaniem. Zauważyłam, że te krótkie pytania w kilkunastu „szybkich” telefonach, to często łącznie nawet 30 - 45 minut w trakcie dnia. To także znacznie wpływa na przejrzystość relacji z klientem, który często dopiero po przesłaniu tak szczegółowego zestawienia widzi, jak dużo czasu poświęcam na jego obsługę oraz, że obsługa to nie tylko pisma, ale także wspomniane telefony, wiadomości e-mail itp."

Karolina Giersz - radca prawny

Agencja Social Media - Social Media Now

"Bardzo dużą wartość ma  ocena opłacalności danego klienta. Łączny czas, jaki poświęcamy jako agencja konkretnemu klientowi to wypadkowa pracy co najmniej kilku osób. Jako że współprace różnią się od siebie to nie bylibyśmy w stanie bez takiego narzędzia [WorkTime] zmierzyć realnie ile dany klient nas "kosztuje". Dzięki temu można negocjować z klientem zmianę stawki lub zakresu obowiązków tak, żeby firma mogła się rozwijać."

Mateusz Czyżyński - Account Director

Mateusz Czyżyński

Volkswagen Financial Services

WorkTime to narzędzie ukierunkowane na mierzenie efektywności i czasu pracy i będzie idealnym środowiskiem dla wszystkich managerów chcących zbadać efektywność swoich handlowców, a także efektywność pracy handlowca na konkretnym kliencie lub grupie klientów. Łatwo można to przełożyć na wartość dla samego handlowca i organizacji. Wówczas na zadane pytanie - ile kosztowało mnie pozyskanie i zrealizowanie kontraktu z Tym Klientem - uzyskujemy bardzo szybka i efektywna odpowiedź. Możemy także porównać ścieżki efektywności różnych Klientów. Bardzo dziękuje Agnieszce Borowskiej Zasada za możliwość testowania programu. Polecam to narzędzie każdemu, kto szuka optymalizacji czasu dla swojego biznesu.

Piotr Suwała
Szef sprzedaży w departamencie Truck & Bus w Volkswagen Financial Services

Freelancer - Copywriter

"Myślę, że WorkTime to bardzo prosta i funkcjonalna aplikacja, która przede wszystkim konkretnie wpłynęła na sposób, w jaki pracuję i jak podchodzę do swojego czasu/wykonywanych czynności. A jeśli dane rozwiązanie pozytywnie wpływa na mój biznes i przynosi konkretne, mierzalne korzyści, czyli więcej zleceń w tym samym czasie – to nie dodam nic więcej jak krótkie i treściwe w swej formie – Polecam :-)"

Katarzyna Michalska - Freelancer

Kasia Michalska

Bartosz Woźniak, Prawnik

"Bardzo sobie chwalę pracę w aplikacji WorkTime Expert. Aplikacja ma sporo możliwości właśnie w kwestii zarządzania czasem pracy, zadaniami, zleceniami itd. Mi najbardziej przypadła do gustu tablica kanban oraz kwestie związane z tworzeniem "klas" czynności, aby skrócić czas wpisywania poszczególnych czynności w toku pracy. Gorąco Państwu kibicuję ." ~ Bartosz Woźniak, Prawnik.

Zamknij X

Przeglądanie stron oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime Expert (cookies i inne).

Proszę czekać ...