WorkTime - i nic nie umyka!

Mierz czas, zarządzaj zadaniami, zarabiaj więcej

WorkTime to program do rejestracji  rzeczywistego czasu pracy nad konkretną czynnością, ale też, a może i przede wszystkim - do optymalizacji pracy własnej i firmy. Tę optymalizację uzyskujemy przez zwiększenie przychodów i zmniejszenie kosztów, a tym samym zwiększenie efektywności (zysków). Generowane raporty z rozliczeniem pozwalają na budowanie lepszych relacji i zaufania z klientem

Aplikacja WorkTime jest super szybka i prosta w obsłudze, co zapewnia logowanie/rejestrację pracy za pomocą dwóch kliknięć, bez konieczności dodawania od razu opisu (można dodać go później).

„Works like employees do” podkreśla kluczową cechę aplikacji – możliwość pracy w trybie online i offline.  WorkTime jest intuicyjnym, nieinwazyjnym narzędziem, które ma pomóc w sensownym gospodarowaniu czasu oraz wykazać, które prace można ograniczyć, gospodarując czas na wartościowe działania, realnie wpływające na rozwój firmy.

Dlaczego WorkTime?

W prosty i intuicyjny sposób zamienisz produktywność na efektywność. To czas ma pracować dla Ciebie a nie Ty na czas !

 • Wzrost ilości zarejestrowanego czasu pracy
 • Czas mierzony od strony kosztu
 • Czas mierzony od strony przychodu
 • Raporty i analityka
 • Efektywność pracy
 • Zadania, generowanie zadań, kalendarz
 • Mierzy czas nawet jak jesteś offline

WZROST ILOŚCI ZAREJESTROWANEGO CZASU PRACY

Zaletą aplikacji Worktime jest możliwość wprowadzania wykonywanych zadań w czasie rzeczywistym oraz przełączania się między nimi. To znacznie zwiększa dokładność pomiaru czasu spędzonego na pracy dla poszczególnych klientów i ich projektów/spraw.
Worktime: podnosi efektywność zmierzonego, a następnie rozliczonego
i zafakturowanego czasu pracy o 25 - 40% ! (wg informacji od użytkowników z różnych branż).

CZAS MIERZONY OD STRONY KOSZTU

Gdy rozliczasz się z klientami "za projekt albo za sprawę" czyli umawiasz się na określone wynagrodzenie za określoną pracę to powinieneś zmierzyć poświęcony na ten projekt/sprawę czas, żeby sprawdzić czy nie przekraczasz założonych kosztów. Przeliczasz wynagrodzenia pracowników na stawki godzinowe, dodajesz koszty dodatkowe (np. dojazdy do klienta) i w podziale na projekty/sprawy widzisz w raportach wewnętrznych opłacalność Twoich zleceń.

CZAS MIERZONY OD STRONY PRZYCHODU

Gdy rozliczasz się z klientami "za godzinę" czyli za czas przepracowany dla klientów to potrzebujesz mierzyć ten czas i przedstawiać raporty, które często stanowią załączniki do Twoich faktur. Worktime generuje czytelne raporty, których wygląd możesz konfigurować według własnych potrzeb.

EFEKTYWNOŚĆ PRACY

Zwykle przypisujesz zadania swoimi pracownikom według ich kwalifikacji i swojego uznania. Zmierz czas pracy. Podziel ten czas na zdefiniowane przez Ciebie czynności, które mogą się różnić w zależności od projektu/sprawy i mogą się różnić w zależnosci od klienta. Niedługo przekonasz się, który pracownik jest wydajny w danej dziedzinie lub która praca zabiera najwięcej czasu i należy ją usprawnić. Program pomaga również weryfikować aktualne obłożenie pracą, a tym samym podejmować racjonalne decyzje na temat podziału zadań i obowiązków.

Organizacja i zarządzanie czasem

Zadaniami możesz zarządzać albo poprzez listę zadań albo tablicę kanban. Twój wybór. Zadania możesz przypisać do klienta lub klienta i jego projektu oraz jeżeli masz zespół współpracowników wydelegować je również do nich. Zaletą korzystania z zadań oprócz pomocy w organizacji pracy jest to, że jak wystartujesz pracę z zadania to masz już uzupełnione dane: wybranego klienta i projekt i wpisany opis itd. Możesz też wcześniej zabudżetować czas, a potem sprawdzać czy się go nie przekracza.

W kalendarzu przechowujesz terminy, czyli zdarzenia, które muszą wydarzyć się w określonym terminie „od – do”. Terminy są specjalnymi zadaniami i można je dodawać zarówno z poziomu kalendarza jak i zadań.

 

Praca w trybie online i offline

Jak wiesz, program działa przez przeglądarkę internetową. Natomiast zdajemy sobie sprawę, że czasami mogą zdarzyć się przerwy w dostawie internetu lub moższ nagle stracić zasięg np. jadąc w pociągu. Nie musisz się martwić. Program działa nadal i możesz spokojnie rejestrować swój czas pracy a on zostanie zapisany.

Raporty i analityka

Z danych, które gromadzisz rejestrując czas pracy oraz z ustawień stawek, ryczałtów, limitów i rozliczeń możesz generować raporty na ekran lub do plików pdf. Do raportów przekazywane są również dane o wydatkach.

 

Analitykę widzisz na podstawie czasu liczonego w aplikacji, przez to istotne jest aby rejestrować rzeczywisty czas pracy.

Korzyści

Niech czas pracuje dla Ciebie!

Będziesz wiedzieć:

 • na jakie czynności poświęcasz najwięcej czasu,
 • który z Twoich współpracowników jest najbardziej obciążony, a który najbardziej efektywny
 • ile czasu poświęcasz na rozmowy telefoniczne z klientami i poprawki - to też Twoja praca i Twój koszt

Łatwiej:

 • wycenisz swoją pracę
 • oszacujesz, którzy klienci są dla Ciebie najbardziej opłacalni
 • zdefiniujesz i wyeliminujesz elementy przez, które tracisz pieniądze

Lepiej:

 • zorganizujesz pracę swoją i swoich współpracowników
 • i skuteczniej będziesz zarządzać firmą
 • wykorzystasz swój czas pracy

 

Zamknij X

Przeglądanie stron oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime (cookies i inne).

Proszę czekać ...