WorkTime - i nic nie umyka!

Mierz czas, zarządzaj zadaniami, zarabiaj więcej

Aplikacja WorkTime jest super szybka i prosta w obsłudze, co zapewnia logowanie/rejestrację pracy za pomocą dwóch kliknięć, bez konieczności dodawania od razu opisu (można dodać go później).

„Works like employees do” podkreśla kluczową cechę aplikacji – możliwość pracy w trybie online i offline.  WorkTime jest intuicyjnym, nieinwazyjnym narzędziem, które ma pomóc w sensownym gospodarowaniu czasu pracowników. Ma być jak dobra służba, której w codziennej pracy nie widać, ale jej efekty odczuwamy na każdym kroku. Założeniem WorkTime jest pozostanie w cieniu, pozwalając jego użytkownikom realizować wspaniałe projekty i  rozwijać się. Aplikacja pokaże, które prace można ograniczyć, gospodarując czas na  wartościowe działania, realnie wpływające na rozwój firmy.

Dlaczego WorkTime?

  • Wzrost ilości zarejestrowanego czasu pracy
  • Czas mierzony od strony kosztu
  • Czas mierzony od strony przychodu
  • Efektywność pracy
  • Zadania i generowanie zadań
  • Mierzy czas nawet jak jesteś offline

WZROST ILOŚCI ZAREJESTROWANEGO CZASU PRACY

Zaletą aplikacji Worktime jest możliwość wprowadzania wykonywanych zadań w czasie rzeczywistym oraz przełączania się między nimi. To znacznie zwiększa dokładność pomiaru czasu spędzonego na pracy dla poszczególnych klientów i ich projektów/spraw.
Worktime: podnosi efektywność zmierzonego, a następnie rozliczonego
i zafakturowanego czasu pracy o 25 - 40% ! (wg informacji od użytkowników z różnych branż).

CZAS MIERZONY OD STRONY KOSZTU

Gdy rozliczasz się z klientami "za projekt albo za sprawę" czyli umawiasz się na określone wynagrodzenie za określoną pracę to powinieneś zmierzyć poświęcony na ten projekt/sprawę czas, żeby sprawdzić czy nie przekraczasz założonych kosztów. Przeliczasz wynagrodzenia pracowników na stawki godzinowe, dodajesz koszty dodatkowe (np. dojazdy do klienta) i w podziale na projekty/sprawy widzisz w raportach wewnętrznych opłacalność Twoich zleceń.

CZAS MIERZONY OD STRONY PRZYCHODU

Gdy rozliczasz się z klientami "za godzinę" czyli za czas przepracowany dla klientów to potrzebujesz mierzyć ten czas i przedstawiać raporty, które często stanowią załączniki do Twoich faktur. Worktime generuje czytelne raporty, których wygląd możesz konfigurować według własnych potrzeb.

EFEKTYWNOŚĆ PRACY

Zwykle przypisujesz zadania swoimi pracownikom według ich kwalifikacji i swojego uznania. Zmierz czas pracy. Podziel ten czas na zdefiniowane przez Ciebie czynności, które mogą się różnić w zależności od projektu/sprawy i mogą się różnić w zależnosci od klienta. Niedługo przekonasz się, który pracownik jest wydajny w danej dziedzinie lub która praca zabiera najwięcej czasu i należy ją usprawnić. Program pomaga również weryfikować aktualne obłożenie pracą, a tym samym podejmować racjonalne decyzje na temat podziału zadań i obowiązków.

Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime. 

Proszę czekać ...