Co-owner Worktime.pl

Z okazji Dnia Kobiet

Skorzystaj z WorkTime przez 104 dni za darmo!

Opinie klientów

"WorkTime posiada możliwość rejestracji pracy zdalnie, za jednym kliknięciem, również z urządzeń mobilnych. Zdarza się, że pracujemy poza kancelarią, w podróży, przy okazji spotkań, rozpraw, czy nawet już będąc w domu. Pracę taką możemy szybko zarejestrować za pomocą telefonu. Dzięki takiemu rozwiązaniu żadna praca nam nie ginie, a Klienci otrzymują pełne i rzetelne raporty przy rozliczeniu".

Anna Pach-Kustra, radca prawny - partner
Kancelaria Radców Prawnych Miśkowicz Pach i Partnerzy

"Na obecnym etapie funkcjonowania naszej kancelarii prawnej, która liczy kilkanaście osób, nie wyobrażam sobie pracy bez aplikacji WorkTime. Program ten jest równie niezbędny dla naszego codziennego funkcjonowania, co programy zawierające bazy aktualnych aktów prawnych. Myślę, że to mówi samo za siebie".

Joanna Śliwa
Kancelaria Radców Prawnych Miśkowicz Pach i Partnerzy

Aplikacja WorkTime jest świetnym narzędziem, które umożliwiło nam uporządkowanie bieżących spraw oraz zwiększyło zyski kancelarii bez zwiększania ilości godzin poświęcanych na pracę. Dodatkowo cenimy sobie aplikację za jej prostą obsługę oraz przyjazny i nowoczesny interfejs. 

Marcin Miśkowicz
Kancelaria Radców Prawnych Miśkowicz Pach i Partnerzy

Kancelarie Prawne

Efektywność i organizacja czasu pracy !

WorkTime pozwala na wprowadzanie i posługiwanie się wszystkimi poniższymi zmiennymi w zależności od potrzeb.

  • Pomiar i rozliczanie czasu po stronie kosztu i przychodu
  • Rozliczanie kosztów dodatkowych
  • Efektywne zarządzanie czasem pracy pracowników
  • Rozbudowane stawki
  • Raporty rozliczeniowe dla klientów
  • Analityka
  • Możliwość pracy offline
Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime. 

Proszę czekać ...