Potrzebujesz sprawdzić rentowność swoich klientów?

Ale brakuje Ci zaawansowane możliwości rozliczeń z Klientami i pracownikami

Kancelarie prawne zwykle umawiają się ze swoimi klientami na obsługę prawną za zryczałtowaną kwotę miesięczną lub stawkę godzinową. Stawka godzinowa może być zależna od kwalifikacji pracownika. Worktime pozwala na wprowadzanie i posługiwanie się wszystkimi powyższymi zmiennymi w zależności od potrzeb.

Problemy w kancelarii prawnej

 • Problem z mierzeniem czasu pracy

  Brakuje mi wiedzy, ile na bieżąco mamy przepracowanych godzin, ile zarobiliśmy jako firma. powinno zajmować jak najmniej czasu i być tak tylko wygodne i dostępne jak to jest możliwe po to, żeby Twoi pracownicy spędzali na tej czynności jak najmniej czasu i żeby nie była ona dla nich uciążliwa.
 • Brak kontroli nad tym, kto nad jaką sprawą pracuje i ile czasu mu to zajmuje.

 • Przy rosnącej liczbie różnorodnych klientów powstaje problem wspierania różnych modeli rozliczeń

  Różnorodność klientów, z którymi współpracuje firma zwykle wymaga indywidualnego podejścia również w obszarze rozliczeń. W WorkTime Expert dostępne są stawki godzinowe, ryczałty okresowe (np. miesięczne) z wieloma dodatkowymi ustawieniami (np.: stawki ponad ustalony limit godzin w ryczałcie), ryczałty jednorazowe – wynagrodzenie za projekt – oraz stawki godzinowe progowe (zmieniające się wraz z rosnącą liczbą godzin pracy).
 • Brak dostępu do kalendarza i dyspozycyjności pracowników. Brak informacji o dostępności członków zespołu szczególnie tych pracujących zdalnie

Jak rozwiązuje problemy WorkTime Expert

 • Raporty na każdą okazję

  Duża ilość raportów do wyboru w zależności od danych, które mają być zaprezentowane
 • Zaawansowane możliwości rozliczeń z Klientami i pracownikami

  Różnorodność klientów, z którymi współpracuje kancelaria zwykle wymaga indywidualnego podejścia również w obszarze rozliczeń. W WorkTime Expert dostępne są stawki godzinowe, ryczałty okresowe (np. miesięczne) z wieloma dodatkowymi ustawieniami (np.: stawki ponad ustalony limit godzin w ryczałcie), ryczałty jednorazowe – wynagrodzenie za sprawę. I to wszystko w dowolnej walucie.
 • Analityki, utylizacja, czasy, koszty i przychody

  Zbierane dane przekształcane są w wiedzę, która pozwala zarządowi na optymalizacje.
 • Prosta w obsłudze aplikacja oszczędza czas pracy

  Minimum klików i maksimum efektu.

Opinie klientów

"[Rejestrowanie czasu pracy w WorkTime] Zwiększyło moją efektywność pracy i uporządkowało listę zadań. Rejestracja zmusza do zwiększenia skupienia na wykonywanym aktualnie zadaniu, a jednocześnie pomaga uniknąć „gubienia” czasu, np. w sytuacji, w której klient dzwoni kilkanaście razy dziennie, za każdym razem z krótkim pytaniem. Zauważyłam, że te krótkie pytania w kilkunastu „szybkich” telefonach, to często łącznie nawet 30 - 45 minut w trakcie dnia. To także znacznie wpływa na przejrzystość relacji z klientem, który często dopiero po przesłaniu tak szczegółowego zestawienia widzi, jak dużo czasu poświęcam na jego obsługę oraz, że obsługa to nie tylko pisma, ale także wspomniane telefony, wiadomości e-mail itp."

Karolina Giersz
Kancelaria Radców Prawnych Gała i Wspólnicy Sp.k.

"Na rynku jest wiele rozwiązań dla kancelarii prawnych, jednak są one dość drogie i nie każda kancelaria, adwokat czy prawnik potrzebuje wszystkich funkcji oferowanych przez te programy. Inwestowanie w nie, to dla małych kancelarii niepotrzebny wydatek. Ja na co dzień korzystam z aplikacji WorkTime i przyznam – jest to narzędzie, które pomogło mi zautomatyzować pewne czynności tak jak np. rejestrację czasu pracy, którą wcześniej prowadziłam w Excelu. Bardzo przydatne okazały się także dane, które dzięki systematycznej ewidencji czasu pracy zbiera program. Dzięki temu zyskałam świadomość, ile tak naprawdę pracuję, a  ile czasu zajmują mi sprawy administracyjno – biurowe. Bez wątpienia są to informacje, które w mądry sposób można wykorzystać do optymalizacji własnej pracy."

Dominika Kordas-Tarcholik
Grupa Adwokacka

"Moi pracownicy zawsze mierzyli swój czas pracy na potrzeby jego rozliczania z Klientami. Nie wykorzystywaliśmy w tym celu żadnego wyspecjalizowanego narzędzia co sprawiało, że przygotowywanie zbiorczych zestawień czasu pracy dla poszczególnych Klientów zabierało bardzo dużo czasu, a jak pokazała perspektywa korzystania z WorkTime, nie było także precyzyjne (zwykle nie doliczaliśmy klientom od 10 do 20% czasu faktycznie spędzonego na pracy dla nich)."

Paweł Gała
Kancelaria Radców Prawnych Gała i Wspólnicy Sp.k.

"Aplikacja WorkTime jest świetnym narzędziem, które umożliwiło nam uporządkowanie bieżących spraw oraz zwiększyło zyski kancelarii bez zwiększania ilości godzin poświęcanych na pracę. Dodatkowo cenimy sobie aplikację za jej prostą obsługę oraz przyjazny i nowoczesny interfejs."

Marcin Miśkowicz
Kancelaria Radców Prawnych Miśkowicz Pach i Partnerzy

"WorkTime posiada możliwość rejestracji za jednym kliknięciem pracy zdalnie i również z urządzeń mobilnych. Zdarza się, że pracujemy poza kancelarią, w podróży, przy okazji spotkań, rozpraw czy nawet już będąc w domu. Pracę taką możemy szybko zarejestrować za pomocą nawet telefonu. Dzięki takiemu rozwiązaniu żadna praca nam nie ginie, a Klienci otrzymują pełne i rzetelnie rozliczenia."

Anna Pach-Kustra, radca prawny - partner
Kancelaria Radców Prawnych Miśkowicz Pach i Partnerzy

"Na obecnym etapie funkcjonowania naszej kancelarii prawnej, która liczy kilkanaście osób nie wyobrażam sobie pracy bez WorkTime. Program ten jest równie niezbędny dla naszego codziennego funkcjonowania co programy zawierające bazy aktualnych aktów prawnych. Myślę, że to mówi samo za siebie."

Joanna Śliwa
Kancelaria Radców Prawnych Miśkowicz Pach i Partnerzy

Umów się na rozmowę

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak dopasować aplikację WorkTime Expert do działalności i potrzeb Twojej firmy, to wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin (w dni robocze od poniedziałku do piątku).

Zamknij X

Przeglądanie stron oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime Expert (cookies i inne).

Proszę czekać ...