Zwiększ efektywność w firmie

Niech czas pracuje dla Ciebie!

Zarządzaj efektywnie czasem pracy! Poprzez zwiększenie przychodów i zmniejszenie kosztów zmierzaj do celu - do zwiększenia zysków. Optymalizuj procesy pracy w firmie dzięki sumarycznym i anlitycznym wynikom rzeczywistej rejestracji czasu pracy. Wyeliminuj nierentowne działania i zbuduj zaufanie klienta dzięki czytelnym raportom.

 

Rejestruj czas pracy

Rejestruj wykonywane prace i rozmowy telefoniczne w czasie rzeczywistym. Znacznie zwiększysz dokładność pomiaru czasu spędzonego na pracy dla poszczególnych klientów i ich projektów/spraw. Dzięki temu zwiększysz efektywność zmierzonego, a następnie rozliczonego i zafakturowanego czasu pracy w porównaniu z wtórną rejestracją prac nawet o 25%!

Więcej

Mierzenie czasu pracy

Rozliczaj czas pracy

Rejestruj czas pracy wszystkich osób zaangażowanych w pracę nad danym projektem - czy to w biurze, czy pracujących zdalnie - określ w ten sposób koszt jego wykonania oraz przeanalizuj szczegółowo wszystkie jego elementy. Rozliczaj pracę po stronie przychodów (wg stawki godzinowej lub ryczałtu) oraz refakturuj koszty a dowiesz się, ile tak naprawdę zarabiasz, i które projekty są rentowne, a które nie.

Więcej

Rozliczanie czasu pracy

Generuj raporty


Wygeneruj raport - dla siebie, czy dla klienta - na każdym etapie pracy nad sprawą, czynnością, czy projektem. Sprawdzaj w trakcie trwania realizacji zadania i podejmuj decyzji o dalszej realizacji projektu.

Więcej

Generowanie raportów z zarejestrowanego czasu pracy

Analizuj i optymalizuj

Dzięki  zebranym danym otrzymujesz najcenniejszą w dzisiejszym biznesie rzecz: informację. Informacje, które zadania są w praktyce najbardziej, a które najmniej czasochłonne, ile czasu zajmują Wam kwestie związane z bieżącym funkcjonowaniem firmy, zebrania, telefony maile etc. Czy mieścisz się w budżecie, który był założony? Ile czasu i pieniędzy kosztowała realizacja tych projektów? WorkTime pozwala również weryfikować aktualne obłożenie pracą, a tym samym podejmować racjonalne decyzje na temat podziału zadań i obowiązków.

Więcej

Analizowanie i optymalizowanie czasu pracy

Organizuj i zarządzaj czasem pracy poprzez zadania, kalendarz i czat

Lista zadań i możliwość delegacji zadania, zapisanie terminów w kalendarzu i wewnętrzna bezpieczna komunikacja czatem sprawi, że lepiej zorganizujesz swoją pracę i pracę Twoich współpracowników.

Więcej

Organizacja i zarządzanie czasem pracy

Wystawiaj faktury dla klienta

Gdy masz już rozliczone prace możesz wystawić w pełni dostosowaną do potrzeb Twoich i klienta fakturę. W każdej chwili możesz edytować poszczególne faktury, co sprawia, że proces jest niezwykle prosty i intuicyjny. Z WorkTime mierzysz, rozliczasz i sprzedajesz.

Więcej

Bezpiecznie przechowuj i przesyłaj dokumenty

Bezpiecznie przechowuj i przesyłaj pliki (dokumenty, zdjęcia, filmy, etc.) do współpracowników. Pliki dołączać można do zadań, klientów, projektów i rozmów. Przechowywane są w wyposażonej w wysokie standardy bezpieczeństwa chmurze. 

 

Więcej

Zamknij X

Przeglądanie stron oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime Expert (cookies i inne).

Proszę czekać ...