Zwiększ efektywność w firmie

Niech czas pracuje dla Ciebie!

Zarządzaj efektywnie czasem pracy poprzez zwiększenie przychodów i zmniejszenie kosztów, a tym samym zwiększenie zysków. Sumaryczne i analityczne wyniki rejestracji czasu pracy oraz czytelne raporty pozwolą Ci zoptymalizować procesy pracy w firmie. Wyeliminujesz nierentowne działania, łatwiej wycenisz swoją pracę. Dzięki rzetelnym raportom zbudujesz zaufanie z klientem.

Rejestruj czas pracy

Rejestruj wykonywane prace i rozmowy telefoniczne w czasie rzeczywistym. Znacznie zwiększysz dokładność pomiaru czasu spędzonego na pracy dla poszczególnych klientów i ich projektów/spraw. Dzięki temu zwiększysz efektywność zmierzonego, a następnie rozliczonego i zafakturowanego czasu pracy w porównaniu z wtórną rejestracją prac nawet o 25%!

Więcej

Rozliczaj czas pracy

Rejestruj czas pracy wszystkich osób zaangażowanych w pracę nad danym projektem - czy to w biurze, czy pracujących zdalnie - określ w ten sposób koszt jego wykonania oraz przeanalizuj szczegółowo wszystkie jego elementy. Rozliczaj pracę po stronie przychodów (wg stawki godzinowej lub ryczałtu) oraz refakturuj koszty a dowiesz się, ile tak naprawdę zarabiasz, i które projekty są rentowne, a które nie.

Więcej

Rejestracja czasu pracy - Rozliczanie kosztów i przychodów

Generuj raporty


Wygeneruj raport - dla siebie, czy dla klienta - na każdym etapie pracy nad sprawą, czynnością, czy projektem. Sprawdzaj w trakcie trwania realizacji zadania i podejmuj decyzji o dalszej realizacji projektu.

Więcej

Rejestracja czasu pracy - Generowanie raportów

Analizuj i optymalizuj

Dzięki  zebranym danym otrzymujesz najcenniejszą w dzisiejszym biznesie rzecz: informację. Informacje, które zadania są w praktyce najbardziej, a które najmniej czasochłonne, ile czasu zajmują Wam kwestie związane z bieżącym funkcjonowaniem firmy, zebrania, telefony maile etc. Czy mieścisz się w budżecie który był założony. ile kosztowała realizacja tych projektów oraz ile zajęła czasu. WorkTime pozwala również weryfikować aktualne obłożenie pracą, a tym samym podejmować racjonalne decyzje na temat podziału zadań i obowiązków.

Więcej

Organizuj i zarządzaj czasem pracy poprzez zadania, kalendarz i czat

Lista zadań i możliwość delegacji zadania, zapisanie terminów w kalendarzu i wewnętrzna bezpieczna komunikacja czatem sprawi, że lepiej zorganizujesz swoją pracę i pracę Twoich współpracowników.

Więcej

Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime. 

Proszę czekać ...