WorkTime Expert w 34 sekundy

WorkTime Expert to program do mierzenia i optymalizacji czasu pracy, dzięki któremu zwiększysz efektywność nawet o 20%.

Co jeszcze zyskasz dzięki aplikacji WorkTime Expert? W tym krótkim filmie znajdziesz odpowiedź!

Funkcje aplikacji WorkTime Expert

WorkTime Expert pozwala mierzyć i rozliczać czas pracy, generować raporty i faktury, analizować i optymalizować.

Poznaj funkcje aplikacji, dzięki którym wyeliminujesz nierentowne prace i zoptymalizujesz czas pracy.

Jak zacząć pracę w WorkTime Expert?

Pierwsze kroki z WorkTime Expert? Pokazujemy jak w prosty sposób zacząć prace w aplikacji i uzupełnić podstawowe dane, aby efektywnie  z niej korzytsać i zoptymalizować czas pracy. 

Rejestrowanie pracy

Główną, choć niejedyną, funkcją aplikacji WorkTime Expert jest rejestrowanie czasu pracy. Dzięki wygodnemu interfejsowi rejestracja jest niezwykle prosta i wymaga zaledwie dwóch kliknięć.

Film pokazuje jak mierzyć czas pracy na bieżąco, wznawiać poprzednie prace, grupować je i edytować.

Dodawanie zadań

WorkTime Expert to nie tylko aplikacja do mierzenia i rejestrowania czasu pracy! W WorkTime Expert można także przypisywać zadania sobie i swojemu zespołowi.

W filmie pokazujemy jak korzystać z funkcji dodawania zadań, dzięki której zarządzanie zespołem jest sprawne i efektywne. 

Generowanie raportów

WorkTime Expert można także wygenerować raporty. W tym filmie prezentujemy dostępne typy raportów, podpowiadamy jak wygenerować raport oraz jak korzystać z dostępnych ustawień, formatów i języki, dzięki aby dostsować raport do potrzeb. 

Fakturowanie

Aplikacja WorkTime Expert to kompleksowe narzędzie do optymalizacji czasem prac, które posiada także funkcję wystawiania faktur, które mogą byś wystawione na dowolną usługę czy też produkt.

Film wyjaśnia między innymi jak zafakturować prace, w jaki sposób ustawić numerację faktur i w jakim języku są dostępne.

Zamknij X

Przeglądanie stron oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime Expert (cookies i inne).

Proszę czekać ...