Adresatkami spotkania były kierowniczki projektów, liderki i kobiety zawodowo zajmujące się zarządzaniem projektami. Z zainteresowaniem i uwagą przysłuchiwałam się prelegentce tego wydarzenia Annie Jaszczołt, która prowadząc autorskie programy doradczo-warsztatowe dla liderów organizacji wprowadza i rozwija kulturę projektową w organizacjach. Ania nie skupiła się tylko na teorii, ale porwała wszystkich do działania, a jednym z nich było przeprowadzenie ankiety online dot. wyzwań współczesnej liderki zarządzającej projektami. Na pytanie co stanowi największe wyzwanie, uczestnicy spotkania odpowiedzieli jednoznacznie: aż 50% uczestniczek wybrało opcję: "Za dużo zadań, za krótka doba". I nic dziwnego, bo w końcu czy starcza Ci czasu na realizację zleceń? Jeżeli się nie wyrabiasz, to co pożera Ci ten czas? Czy aby na pewno każde przyjęte zlecenie jet opłacalne? Czy zdarzyło Ci się źle oszacować zlecenie? Przekroczyć budżet? - słynne nietrafione inwestycje?
Czy potrafisz w rzetelny sposób zestawić koszty i przychody, żeby sprawdzić ile zarabiasz?

WorkTime odpowiadając na te pytania pomoże Ci rozwiązać problem związany z za dużą ilością zadań i brakiem czasu na ich realizację. Poniżej kilka funkcji, które z pewności wpłyną na efektywniejsze zarządzanie Twoją pracą.

Ile kosztuje wykonanie zlecenia?
Umawiasz się z klientem na zrealizowanie projektu za określone wynagrodzenie, ale czy wiesz ile kosztowała Cię realizacja tego zlecenia? Czy zlecenie przyniosło zysk czy też stratę dla firmy? Rejestrując czas pracy wszystkich osób zaangażowanych w pracę nad danym zleceniem możesz określić lwią część kosztu wykonania zleceń i sprawdzić ich opłacalność.

Obsługa abonamentowa / ryczałtowa
Jeżeli masz klientów, z którymi rozliczasz się miesięcznym lub dowolnym innym ryczałtem to rejestrując czas tej obsługi w Worktime możesz łatwo sprawdzić ile czasu poświęcasz na którego klienta. Ta cenna wiedza pozwoli Ci lepiej ustalić wartość tych usług i wybrać klientów z którymi warto kontynuować współpracę

To czego nie rejestrujesz tego nie możesz poprawić!
Pracownicy, których wynagrodzenie jest stałe i którzy obsługują klientów lub aplikacje mogą rejestrować swoje prace w Worktime w celach analitycznych.
Po niedługim czasie używając raportów możesz ustalić, które czynności zajmują im najwięcej, a które najmniej czasu. Ta wiedza pozwoli na optymalizację ich pracy.

Rozliczanie pracy przez stawkę godzinową
Jeżeli jesteś umówiony ze swoimi klientami na stawkę godzinową to musisz zmierzyć czas tej pracy. Stawki za godzinę pracy mogą być uzależnione nie tylko od klienta, ale też od projektu, od stanowisk/funkcji pracowników, a także zdefiniowane osobno na każdego pracownika.
Worktime pozwala wygenerować czytelny raport dla klienta, który zwykle staje się załącznikiem do faktury oraz wewnętrzny raport dla Ciebie z większą ilością danych.

Wpróbuj aplikację już teraz, to nic nie kosztuje: www.worktime.pl/pl/bezplatny-test-aplikacji
Więcej informacji na stronie: www.worktime.pl

W razie pytań jestem do dyspozycji:
Agnieszka Borowska-Zasada, Co-Founder aplikacji WorkTime
Tel. +48 726 726 723, E-Mail: agnieszka@worktime.pl

Zamknij X

Przeglądanie stron oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime Expert (cookies i inne).