Wyeliminuj marnotrawstwo w produkcji i usługach

Optymalizacja wydajności pracy poprzez redukcję marnotrawstwa obecnego w realizowanych procesach powinna być podstawowym zadaniem każdego pracownika. Niestety, w wielu przedsiębiorstwach aktywność ta nie jest w żaden sposób wspierana. Pracownicy zwykle widzą i dobrze rozumieją straty. Nie mają jednak ani zachęty ani narzędzia, które pozwoli z jednej strony gromadzić pojawiające się (często rozproszone) dane, z drugiej zaś - w czasie rzeczywistym - przedstawiać je w formie graficznej, skracając czas podejmowanych decyzji. Z pomocą przychodzi aplikacja WorkTime

To internetowe narzędzie pozwala raportować Twoim managerom wszystkie aktywności w bardzo intuicyjny sposób. Wystarczy uruchomić zadanie, by system automatycznie naliczał czas jego realizacji. Dzięki możliwości kategoryzacji i dodawania opisów poszczególnych czynności, uzyskujesz ogromny zbiór danych na temat bieżących działań Twoich pracowników. Wiesz, które z nich generują najwięcej strat i nie dają wartości dodanej Twoim Klientom. Zobaczysz, na czym należy się skupić i co przynosi największe zyski. A wszystko to w zaledwie kilka kliknięć. 

WorkTime na 5S – utrzymujemy porządek za Ciebie

Wykonaliśmy sortowanie z podziałem na rzeczy potrzebne i niepotrzebne. Wprowadziliśmy systematykę poprzez oznakowanie poszczególnych funkcji i rozmieszczenie ich w ergonomiczny sposób na odpowiednich pozycjach.  Uporządkowaliśmy graficznie aplikację WorkTime, „uszczuplając” ją do elementów niezbędnych dla Klientów. Wdrożyliśmy odpowiednie standardy działania dla oferowanych funkcjonalności. Pozostała już tylko samodyscyplina. Zostawiliśmy ją Tobie.

To od Twoich działań zależny będzie sukces wykorzystania aplikacji WorkTime. Seria samouczków i krótkich nagrań, w połączeniu ze szkoleniem wstępnym prowadzonym dla pracowników przez naszą załogę pozwoli Ci zoptymalizować pracę w programie i podnieść jej wydajność w skali całego zespołu, którym zarządzasz. Wystarczy utrzymać… standardy 5S. To proste. Pomożemy Ci w tym.

Voice of the Customer – głos Klienta jest kluczowy

Bardzo często kontaktujemy się z naszymi Klientami. Chcemy wiedzieć, jak Ci idzie. Czy możemy w czymś pomóc lub rozwiązać jakąś niedogodność? Korzystamy z wielu analiz pochodzących z ankiet, wywiadów, interesujących rozmów, raportów lub przyjacielskich spotkań z Klientami. To dzięki Tobie wiemy, w którą stronę mamy zmierzać. Staramy się przekształcać Twój język w czynniki krytyczne dla jakości (CTQ), które następnie pozwalają nam w mierzalny sposób dokonywać usprawnień aplikacji.  

Każdy problem można rozwiązać. Wystarczy tylko dobrze go opisać. Dlatego tak bardzo cenimy sobie narzędzia LEAN, które w metodyczny sposób pozwalają wznosić oferowany produkt na wyżyny oczekiwań Klientów. To dzięki Tobie rozwijamy się w tak dynamicznym tempie. 

Progress report – analizuj postępy zadań Twoich pracowników

WorkTime to nie tylko Personal Kanban, który pozwala zarządzać zadaniami całego zespołu w przejrzysty i zrozumiały dla wszystkich sposób. Oprócz dostępnej tablicy z zadaniami i określonego etapu realizacji poszczególnych aktywności, aplikacja pokazuje również obciążenie godzinowe/zadaniowe Twoich pracowników i wskazuje progres (ujęcie procentowe) w realizacji danego zadania. 

Masz możliwość delegowania działań i ustalania maksymalnych ram czasowych na realizację każdej aktywności. Możesz też nadzorować codzienne zadania (konkretne akcje przypisane do pracowników) w czasie rzeczywistym. Pozwala to znaleźć wolną przestrzeń w codziennej pracy Twojego zespołu i lepiej balansować dostępnymi mocami przerobowymi, których na co dzień po prostu nie widać. 

Elementy procedury TRIAGE z… medycyny ratunkowej

WorkTime znalazł również miejsce dla zastosowania procedury medycznej TRIAGE, wykorzystywanej na co dzień w szpitalnictwie do kategoryzacji pacjentów. Aplikacja umożliwia oznaczanie Klientów/projektów odpowiednimi kolorami, w zależności od wybranych parametrów (np. wpływ Klienta na zyski firmy). Kategoryzacja ta pozwala skoncentrować swoje działania na tych aktywnościach, które są kluczowe z punktu widzenia strategii lub hoshin kanri Twojej firmy. Zacznij od usprawnienia obszarów, które mają potencjał do doskonalenia. WorkTime wskaże Ci odpowiedni kierunek. 

Każdy projekt generuje productivity. Dlatego…

Potrzebujesz transparentnej metody raportowania i fakturowania wykonywanej pracy, by weryfikować efektywność ekonomiczną prowadzonych działań. O to również zadbaliśmy. Sposób jest prosty, zautomatyzowany i przystępny – nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z operacjami fakturowania Klientów za wykonaną pracę. Sprawdź czy wydajność Twojego zespołu jest proporcjonalna do generowanych przychodów. Jeżeli nie – z aplikacją WorkTime już wkrótce zoptymalizujesz swoje procesy. 

Niezależnie od tego czy działasz w metodologii PDCA, DMAIC czy z wykorzystaniem metodyk zwinnych, każdy projekt powinien rozpocząć się od etapu gromadzenia danych. WorkTime pozwoli Ci efektywnie zarządzać zespołem lub skutecznie działać w pojedynkę. Przetworzy zgromadzone dane i da Ci jasne odpowiedzi na pytania dotyczące wydajności, niewykorzystanych zasobów, balansowania i delegowania zadań, by w efekcie otrzymać rzetelny wynik analizy, sugerujący wdrożenie konkretnych środków zaradczych. W czasie rzeczywistym. W duchu LEAN.

 

Skorzystaj z 14-dniowego darmowego okresu próbnego. Wypróbuj aplikację WorkTime. 

 

Zamknij X

Przeglądanie stron oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime Expert (cookies i inne).