"Co dał mi WorkTime Expert? Pieniądze i czas!". Jak aplikacja zmieniła jej pracę opowiada coach, mentor i mediator Ewa Suwała z medium24.pl.

  

Wszyscy piszą o biznesach... sprzedaży, controllingu, Corpo molochach itd. Nie będę powielała moich poprzedników. Ja skupię się na coachingu i mediacjach. Kto jest coachem, mediatorem wie jak wyglądają sesje i jak klienci kochają przeciągać, opowiadać, wyssać z człowieka ostatnią minutkę i niekoniecznie za to zapłacić bo przecież to 10 minut, pół godzinki.

 

Co dał mi WorkTime Expert? Pieniądze i czas! Ot właśnie tak, bo przecież czas to pieniądz. Zaczęłam szanować swój czas, który poświęcam klientom. Pokazał mi ile straciłam środków przez to przeciąganie i nieliczenie wynagrodzenia. Mediator prowadząc mediacje pozasądowe może wycenić swoją pracę podobnie jak prawnik, prowadząc sprawę. Daje to świeże spojrzenie na pracę i na środki pozyskane w stosunku do czasu spędzonego z klientem.

 

WorkTime Expert jest apką prostą w obsłudze. Według mnie każdy Coach czy Mediator powinien mieć w niej wsparcie. Zapytacie - a gdzie poufność? Ja osobiście zapisuje klientów swoją numeracją i wewnętrznym nazewnictwie. Jednak aplikacja WorkTime Expert zapewnia wszystkie możliwe standardy bezpieczeństwa, więc jeśli ma się ochotę wpisać Jana Kowalskiego Sp. J. - śmiało można to zrobić.

 

Poza tym, wiele z nas teraz pracuje używając telefonu. Klienci często dzwonią, żeby zapytać o jedną krótką sprawę. Rozmawiamy, poświęcamy czas, dzielimy się wiedzą; problem w tym że nie idzie za tym wynagrodzenie. Możemy wówczas zanotować takie rozmowy w WorkTime Expert i przy spotkaniu z klientem je podliczyć.

 

Polecam WorkTime Expert jako menadżer, jako coach i mediator. Jest to świetny produkt ułatwiający pracę i życie, a co najważniejsze dla mnie, WorkTime Expert to produkt polski.

 

WorkTime  - Control Your Time !

 

 

 

 

 

 

Wypróbuj aplikację już teraz: www.worktime.pl/test
Więcej informacji na stronie: www.worktime.pl

W razie pytań jestem do dyspozycji:
Agnieszka Borowska-Zasada, Co-Founder aplikacji WorkTime
Tel. +48 726 726 723
E-Mail: agnieszka@worktime.pl

Zamknij X

Przeglądanie stron oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime Expert (cookies i inne).