Wiele branż, jedna aplikacja! Zaprosiliśmy naszych klientów do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat WorkTime Expert. Jak aplikacja sprawdza się w księgowości? Zapraszamy do lektury wywiadu z Danielem Czekatowskim, partnerem zarządzającym w CPAA Premium Accounting, z którym rozmawiała Agnieszka Borowska-Zasada.

Agnieszka Borowska-Zasada: Jak jednym zdaniem określiłbyś aplikację WorkTime Expert?

Daniel Czekatowski: Narzędzie, które daje pełny obraz wykonanych prac zrealizowanych dla naszych Klientów, poprzez szczegółową ewidencję czasu pracy oraz zarządzanie zadaniami i projektami.

ABZ: Czy i w jaki sposób aplikacja WorkTime Expert wpłynęła na Twój sposób pracy, organizacji czasu pracy i zarządzanie zespołem?

DC: Dzięki aplikacji WorkTime Expert mogliśmy precyzyjnie wycenić czas, a przez to wartość wykonanych dla Klienta prac. Teraz zarówno my jak i nasi Klienci wiemy jakie dokładnie czynności składają się na comiesięczną fakturę. 

ABZ: Jaką funkcję aplikacji uważasz za najbardziej przydatną?

DC: Najbardziej pomocny w codziennej pracy jest Pulpit, czyli narzędzie dzięki któremu możemy na bieżąco mierzyć czas pracy, którą aktualnie wykonujemy.

ABZ: Jakie są największe plusy stosowania aplikacji WorkTime Expert?

DC: Dzięki Worktime możemy precyzyjnie określić wartość naszej pracy, której efekty możemy później pokazać naszym Klientom. W codziennej naszej pracy najbardziej pomocne jest narzędzie do ewidencjonowania konsultacji mailowych i telefonicznych. Żadne z narzędzi, z których korzystaliśmy wcześnie, zanim odkryliśmy WorkTime Expert, nie pozwalało na tak dokładną ewidencję tych prac. 

Dodatkowo, dzięki temu, że pracownicy ewidencjonują swoje prace na bieżąco, oszczędzamy czas, który wcześniej spędzaliśmy na manualnym podsumowaniu prac w tradycyjnej ewidencji godzin.

ABZ: Czy odkąd używasz aplikacji, zmienił się Twój stosunek do czasu/relacja z czasem – sposób postrzegania czasu?

DC: Dzięki precyzyjnej ewidencji czasu pracy w WorkTime Expert zobaczyliśmy jak wiele minut albo i nawet godzin pracy wykonanej dla naszych Klientów nie było fakturowane. Teraz mamy pełny obraz sytuacji.

ABZ: Czy praca w aplikacji pomogła Ci w pracy zdalnej?

DC: Nasz zespół pracował już zdalnie dużo wcześniej, natomiast dzięki WorkTime Expert wszyscy mamy możliwość by wzajemnie monitorować postępy naszych prac w jednym miejscu.

Dziękuje Panu serdecznie za rozmowę!

Wypróbuj aplikację już teraz: www.worktime.pl/test
Więcej informacji na stronie: www.worktime.pl

W razie pytań jestem do dyspozycji:
Agnieszka Borowska-Zasada, Co-Founder aplikacji WorkTime
Tel. +48 726 726 723
E-Mail: agnieszka@worktime.pl

Zamknij X

Przeglądanie stron oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime Expert (cookies i inne).