JK: Opowiedz dwa zdania o sobie – kim jesteś? Czym się zajmujesz?

J: Za dnia jestem osobą odpowiedzialną za sprzedaż aplikacji WorkTime. Zajmuję się pozyskiwaniem nowych klientów. Po godzinie 18:00, gdy wrócę do mojego świata zamieniam się w producenta muzycznego. Jestem multiinstrumentalistą grającym między innymi na gitarze (elektryczna, akustyczna, bas), perkusji i instrumentach klawiszowych. Gra na różnych instrumentach pozwala mi patrzeć na utwory (których słucham i które piszę) z różnych perspektyw. Jestem samoukiem we wszystkich ww. dziedzinach.

JK: Jakimi wartościami kierujesz się w życiu i biznesie (pracy)

J: W życiu stawiam na spokój i cierpliwość. Wierzę, że te dwie cechy ułatwiają rozwiązywanie problemów, a opanowanie jest pierwszym krokiem do znalezienia rozwiązania. Przekłada się to również na pracę i zdecydowanie pomaga w kontaktach z klientami i radzeniu sobie z wszelkimi z tym tematem związanymi sytuacjami.

JK: Jak definiujesz czas, jaką ma dla Ciebie wartość?

J: Jako nagrywający muzyk piszący swoje utwory, często tracę poczucie czasu. Zdarza się, że spędzając nad kompozycją 3-4 godziny zarejestruję 20-30 sekund materiału, który wykorzystam. Nauczyło mnie to bycia świadomym jego wysokiej wartości i pokazało jak wiele trzeba go czasem zainwestować aby osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty.

JK: Czym dla Ciebie jest WT?

J: WorkTime dla mnie jest odpowiedzią na potrzeby każdej osoby rozliczającej się zarówno godzinowo, jak i na projekt. Mierząc czas w aplikacji zbieramy informacje na temat zainwestowanego czasu od strony przychodów i od strony kosztów. Takie informacje można łatwo wygenerować jako raport lub fakturę co bardzo ułatwia życie.

JK: W Twoim przypadku - jaki problem rozwiązał WT?

J: Kiedyś moim problemem było częste robienie kilku rzeczy na raz co wiązało się z tym, że każda wykonywana była na 10-20%. Gdy pracowałem wcześniej bez WorkTime to nie widziałem gołym okiem jak często poboczne sprawy wkradają się po cichu i nagle zabierają np. godzinę mojego czasu, potem kolejną i kolejną zaburzając moje skupienie na sprawach kluczowych. WorkTime pomaga mi skupić się na danym zadaniu do momentu jego zakończenia i priorytetyzować zadania jakie mam do wykonania.

JK: Co zmieniło się w Twojej pracy odkąd używasz WT?

J: Odkąd rejestruję czas w WorkTime cały dzień pracy postrzegam kompletnie inaczej. Teraz wiem ile czasu spędzam na konkretnych czynnościach i pozwala mi to wyciągać informacje nie tylko jako ciekawostki, ale jako faktyczne dane, które pomagają mi optymalizować moje działania sprzedażowe. Trudno jest mi wyobrazić sobie jak wyglądało to wcześniej.

JK. Kiedy zobaczyłeś pierwsze efekty pracy z WT?

J: Pierwsze efekty pojawiły się praktycznie po kilku dniach, gdy zobaczyłem ile czasu w ciągu tygodnia zajmuje mi obsługa klienta, a ile aktywne działania sprzedażowe. Wnioski te spowodowały, że poświęcam więcej czasu na działania typowo sprzedażowe, a mniej na czynności związane z obsługą. Efektem było zauważalne zwiększenie liczby pozyskanych klientów.

Zamknij X

Przeglądanie stron oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime (cookies i inne).