Hasło „Works like employees do” podkreśla na dodatek kluczową cechę aplikacji – możliwość pracy w trybie online/ i offline. Założenie: WorkTime ma być intuicyjnym, nieinwazyjnym narzędziem, które ma pomagać w sensownym gospodarowaniu czasu pracowników. Ma być jak dobra "służba", której w codziennej pracy nie widać, ale jej efekty czuć na każdym kroku :-) WorkTime ma pozostać w cieniu, pozwalając jego użytkownikom realizować wspaniałe projekty i rozwijać się. Efekt: Aplikacja pokaże, które prace można ograniczyć, gospodarując czas na wartościowe działania, realnie wpływające na rozwój firmy.

Prawdziwa wartość aplikacji:

    → Adaptowalność (do trybu pracy pracownika)
    → Rozwój (firmy jak i pracownika poprzez ograniczanie zadań mało wartościowych na rzecz bardziej wartościowych)
    → Wolność (działa wszędzie tam, gdzie pracownik musi wykonać określoną pracę, nie ogranicza go, nie przykuwa do biurka)
    → Pomoc/Zaradność (pokazuje, jak sprawnie logować czas pracy, daje praktyczne porady, odciąża z prac, które są najmniej ważne dla pracownika)

 

Wypróbuj aplikację już teraz, to nic nie kosztuje: www.worktime.pl/pl/bezplatny-test-aplikacji Więcej informacji na stronie: www.worktime.pl

W razie pytań jestem do dyspozycji:
Agnieszka Borowska-Zasada, Co-Founder aplikacji WorkTime
Tel. +48 726 726 723, E-Mail: agnieszka@worktime.pl

Zamknij X

Przeglądanie stron oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime Expert (cookies i inne).