Zaktualizowano: 23.01.2020

Jesteśmy świadomi, że najważniejsza jest jakość obsługi. Z perspektywy naszej działalności, firmy IT podejmując się zlecenia trzeba poznać klienta, jechać do niego z wizytą, wdrożyć się w działalność jego firmy, przeprowadzić analizę, doradzić etc. Czas, czas, czas … czas to pieniądz. No ale takie rzeczy muszą być realizowane w ramach oferty... Prawda, czy naiwność? Brak szacunku do własnego czasu pracy? Jak za przekazywaną wiedzę zdobywaną latami żądać zapłaty?

Musimy zapanować nad czasem poświęcanym klientowi, nad czynnościami, które dla niego wykonujemy, nad zadaniami i pracownikami.
W erze nowych technologii tylko nowymi technologiami jesteś w stanie to ogarnąć. Potrzebne jest narzędzie, które zarejestruje czas wykonywanych czynności przy realizacji zleceń.

Tak powstał WorkTime

Stworzyliśmy prostą ale użyteczną aplikację do rozliczania powierzonych nam zadań z możliwością mierzenia każdej poszczególnej czynności w wykonywanej pracy. Organizacja pracy poprzez zadania i możliwość delegowania zadań pozwoliła nam zapanować nad chaosem, a rozliczenia od strony kosztów i przychodów na podejmowanie racjonalnych decyzji.
Czarno na białym wyszło, które zadania są w praktyce najbardziej, a które najmniej czasochłonne, ile czasu zajmują nam kwestie związane z prowadzeniem firmy, zebrania, telefony od klientów, maile etc. Czy mieścimy się w budżecie, który podaliśmy w ofercie ? Jak bardzo obciążeni są nasi pracownicy itd.

Wierzymy, że mierząc czas swojej pracy, będziesz miał zarówno więcej czasu jak i więcej pieniędzy, a Twoja praca nabierze odpowiedniej wartości!
Nie będziemy owijać w bawełnę - chwilę zajęło zanim każdy z nas przyzwyczaił się do klikania play ▶ i pause ▮▮ ale efekt jest fenomenalny i bez zbędnej skromności - nasze rozwiązanie jest świetne :-)

Dzięki WorkTme optymalizujesz czas

Dzięki mierzeniu czasu zbierasz rzetelne dane. Mierzenie czasu poświeconego na pracę dla klienta ma pomóc w wyeliminowaniu marnowanego czasu oraz w zwiększeniu rentowności. I w końcu posłużyć do zwiększenia efektywności. 

System realizuje obsługę całego procesu: mierzenie, modyfikację, rozliczanie, raportowanie i fakturowanie. Można go realizować niezależnie po stronie kosztu i po stronie przychodu.

Wpróbuj aplikację już teraz, to nic nie kosztuje: www.worktime.pl/rejestracja

Więcej informacji na stronie: www.worktime.pl

W razie pytań jestem do dyspozycji:
Agnieszka Borowska-Zasada, Co-Founder aplikacji WorkTime
Tel. +48 726 726 723, E-Mail: agnieszka@worktime.pl

Zamknij X

Przeglądanie stron oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime Expert (cookies i inne).