Rozmowa z Panią Joanną Śliwą, radcą prawnym w Kancelarii Radców Prawnych Miśkowicz, Pach i Partnerzy

WorkTime: Jak korzystanie z aplikacji wpłynęło na Pani codzienną pracę?

Joanna Śliwa: Należę do osób, dla których istotny jest czas pracy poświęcany dla danego klienta lub projektu – zarówno pod kątem rozliczania się, jak i pod kątem zarządzania swoim czasem pracy, czy podsumowywania opłacalności danych klientów/spraw.
Dzięki aplikacji nie potrzeba Excela czy żółtych karteczek [Śmiech], na których spisywane są czynności, nie szacujemy czasu pracy „od dołu” tylko w wymiarze rzeczywistym, można łatwo modyfikować wpisy pracowników, nadzorować co robią, jakie sprawy kancelaria ma na biegu. Jest to pomoc organizacyjna, rozliczeniowa, oszczędza czas i porządkuje wykonywane sprawy, ułatwia rozliczenia miesięczne i dłuższe. Daje możliwość dokonywania podsumowań nie tylko kancelarii, ale i swoich własnych, np. ocenę danego miesiąca pod kątem ilości godzin poświęconych na pracę i stosunku powyższego do zarobionych pieniędzy.

WorkTime: Dlaczego poleca Pani aplikację WorkTime ?

Joanna Śliwa: Jest to bardzo przydatne narzędzie, o którym nie każdy myśli i nie każdy zdaje sobie sprawę, że można takie narzędzie zastosować, żeby ułatwić pracę. Jednocześnie, szczególnie miło jest mi mówić o aplikacji WorkTime dlatego, że dla nas, dla naszej kancelarii program ten jest bardzo przydatny i ma realne przełożenie na wyniki miesięczne. Ponadto, jest to aplikacja, która ma dokładnie tyle funkcji ile potrzebuję, a przy tym jest użyteczna.
Wielkim atutem jest działanie aplikacji off-line. Aplikacja rejestruje czas pracy nawet, gdy braknie Internetu.

WorkTime: Jak przełożyło się korzystanie z aplikacji na wzrost przychodów kancelarii?

Joanna Śliwa: Można spędzić cały dzień w pracy, ale może też nie mieć to przełożenia na zarobione pieniądze, przy czym powody tego mogą być różne – np. skupianie się na rzeczach nieistotnych i poświęcanie im zbyt dużo czasu, robienie kilku rzeczy na raz i niekończenie ich, robienie rzeczy nieopłacalnych. Przy takich sprawach WorkTime bardzo pomaga. Chodzi przecież o to, żeby pracować racjonalnie i mądrze, i mieć z tego pieniądze, ale też mieć do tego jakieś swoje życie. Balance is everything! [Śmiech] Prawnik to też człowiek! Myślę, że program jest dobry dla każdego, kto chce uporządkować swoje sprawy bieżące i pomyśleć nad zwiększeniem zysków bez zwiększania ilości godzin poświęcanych na pracę.

WorkTime: Czyli inwestycja się opłacała?

Joanna Śliwa: W naszej kancelarii korzystanie z aplikacji wpłynęło na zwiększenie miesięcznych wyników. Dla podmiotów, które zdecydują się na WorkTime będzie to zapewne stosunkowo bardzo niewielki stały koszt, który nie będzie odczuwalny (lub będzie mało odczuwalny) w wydatkach miesięcznych, a który może wprowadzić istotną różnicę w osiąganych wynikach finansowych.

Zamknij X

Przeglądanie stron oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime Expert (cookies i inne).