Czas przecieka mi przez palce… Trwonię czas… Nie wiem ile czasu zajęła mi realizacja zleconych zadań... Czy przychodzą Ci czasami do głowy takie myśli?

 

Zadania wirtualnej asystentki w dużej mierze rozliczane są na podstawie przepracowanego czasu. Wydaje Ci się, że wystarczy wpisać dane do arkusza Excel i przedstawić klientowi – proste, ale co będzie mierzyło ten czas ? Stoper na komórce? Po co notować i przepisywać skoro możesz wykonać to szybko i łatwo przy pomocy odpowiedniego narzędzia.

 

Co w sytuacji, gdy jesteś odpowiedzialna za projekt i chcesz monitorować czas pracy wszystkich jego uczestników? Co, jeśli masz sporządzić raport z czasu pracy, przeanalizować go i przedstawić propozycję optymalizacji procesów? A jeśli masz rozliczyć stawki godzinowe w zależności od ról poszczególnych osób?

 

Wszystkie powyższe czynności możesz wykonać korzystając z WorkTime Expert.

- Aplikacja działa bez instalacji i przede wszystkim posiada funkcje, które pomogą Ci ocenić rentowność poszczególnych zleceń i zmierzyć czas nie tylko po stronie przychodu, ale również po stronie kosztu.  

- Dodatkowo możesz zafakturować prace rozliczane stawkami godzinowymi, pakietami, ryczałtami, czyli wszystkim tymi sposobami, którymi rozliczają się freelancerzy.

- Zadania i kalendarz, który może być współdzielony z innymi i zintegrowany z kalendarzem Google pomogą Ci zorganizować pracę, a zebrane dane pozwalają wygenerować raporty dla klienta i wewnętrzne w pdf i Excel.

- Analityka pokaże w czytelnych wykresach, które zlecenia są opłacalne i na co poświęcasz najwięcej czasu. WorkTime Expert to nie tylko narzędzie pracy i program do optymalizacji i zwiększania zysków.

 

WorkTime Expert to również marka wspierająca rozwój zawodowy. W tym roku mamy przyjemność objąć patronatem medialnym konferencję szkoleniową “Współpraca z klientem” dla wirtualnych asystentek i freelancerów, która odbędzie się 2-3 grudnia 2021 r.

Jej główna organizatorka, Elżbieta Nieradko, zaprojektowała ją jako wydarzenie online. W każdej kolejnej edycji konferencji, motywem przewodnim jest inne zagadnienie istotne dla freelancerów. Za każdym razem, zapraszani są również eksperci z odpowiednich dziedzin.

 

Najbliższa edycja konferencji odbędzie się z udziałem WorkTime Expert, by czas już nie przeciekał Ci przez palce. Byś nie musiała pracować na czas, ale by czas pracował na Ciebie.

 

 

Zamknij X

Przeglądanie stron oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime Expert (cookies i inne).