Moim zdaniem jedną z najbardziej przydatnych funkcji programu jest możliwość mierzenia rzeczywistego czasu danych czynności, czyli bieżącego ich rejestrowania w prosty sposób – jednym kliknięciem. Dzięki temu nie muszę myśleć o ich spisywaniu gdzieś na karteczkach, które giną, nie szacuję ich po fakcie i „na oko”, ale wszystko co robię, każde jedno zadanie jest odnotowane przy pomocy jednego kliknięcia. Na swoim przykładzie i na przykładzie naszych pracowników widzę, że przekłada się to bezpośrednio na wartość wystawianych faktur. 
Pełne wykorzystanie godzin spędzonych w pracy i zwiększone przychody pozostawiają z kolei czas na rozwijanie siebie  w innych dziedzinach. Dla mnie jedną z takich dziedzin jest żeglarstwo, które po dość trudnych początkach zaczyna być moją nową pasją.
Na obecnym etapie funkcjonowania naszej kancelarii prawnej, która liczy kilkanaście osób nie wyobrażam sobie pracy bez WorkTime. Program ten jest równie niezbędny dla naszego codziennego funkcjonowania co programy zawierające bazy aktualnych aktów prawnych. Myślę, że to mówi samo za siebie.

Joanna Śliwa, radca prawny - partner
Kancelaria Radców Prawnych Miśkowicz Pach i Partnerzy

Zamknij X

Przeglądanie stron oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime Expert (cookies i inne).