To było bardzo poruszające wystąpienie i mam nadzieję, że dotarło do osób w różnym wieku, z różnych środowisk biznesowych. Osobiście bardzo zachęcam wszystkich do udzielania się w różnego rodzaju akacjach charytatywnych, do wolontariatu... Sama też o tym nie zapominam.

Ale chwileczkę, czy wolontariat to nie działalność zarezerwowana dla młodzieży, studentów, albo jak to się utarło mówić, ludzi posiadających za dużo czasu? NIE NIE NIE ! Każdy, niezależnie z jakiej firmy i na jakim stanowisku powinien wychodzić poza granice biznesu i spojrzeć szerzej na otaczający nas świat. Jestem pewna, że to usprawni jego biznes i usprawni - co więcej - wpłynie na podejmowanie właściwych decyzji :-)

Ja polecam Fundację Zaczytani.org i jej fantastyczne akcje. Osobiście cieszę się, że Kraków dołączył do akcji Fundacji "Wielka Zbiórka Książek". Efekty zbiórki są ogromne a we wtorek, 22.05.2018 miałam przyjemność wspólnie z Justyną Orszulą w imieniu Fundacji odebrać książki od Pana Prezydenta Jacka Majchrowskiego. Bardzo dziękujemy! Na koniec motywacja, niech społeczna odpowiedzialność biznesu nie będzie tylko dodatkiem mającym na celu ocieplić wizerunek firmy. Niech stanie się stałym elementem Waszej tożsamości. "Najbardziej niekoniecznie liczy się to, co można policzyć" - podkreślał ks. Boniecki i ma 100% racji.

 

Zamknij X

Przeglądanie stron oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime Expert (cookies i inne).