Z raportu "Rynek pracy zdalnej" przygotowanym przez Gumtree.pl wynika, że praca zdalna to wydłużony czas pracy. Aż 69 proc. pracujących zdalnie przyznaje w raporcie, że przekracza standardowe osiem godzin, które gdzieś umyka zarówno pracownikowi, jaki pracodawcy (najczęściej zdarza się to w małych firmach, najrzadziej w największych przedsiębiorstwach). Ale czy to są „prawdziwe” nadgodziny?

Przychodzisz do biura – przychodzisz do pracy i to wyraźnie rozgranicza czas „w pracy” od czasu „w domu”. W pracy zdalnej stosunkowo łatwo jest pomieszać pracę z domem. Stąd też pracodawcy niechętnie rozliczają nadgodziny mając (nie zawsze słuszne) przeświadczenie, że w pracy zdalnej efektywność jest mniejsza.

Mam i korzystam z narzędzia, które rozwiązuje problemy – zarówno dla pracowników jak i dla pracodawców. Osiągamy to poprzez mierzenie czasu pracy, które sprawia, że: będziecie dokładnie wiedzieć „ile jest pracy w pracy”.

Dzięki WorkTime Expert:

- będziesz mieć wiedzę, ile jest „pracy w pracy” i tu ważna uwaga! „Pracy w pracy” jest około 6 do 7 godzin na standardowe 8 zaplanowanych godzin;

- jednoznacznie okaże się, czy i ile jest nadgodzin;

- z dobrze zebranych danych będzie można wyciągnąć wnioski: program przekształca dane w wartościowe informacje, a informacje w wiedzę. To pomoże zwiększyć zyski!

- i oczywiście można z praktycznie wszystkiego wygenerować raport do pdf`a czy też excela a także

 - zaplanować prace w modułach zadania i kalendarz, który może być synchronizowany z kalendarzem Googla.

To wszystko w prostym programie, który działa zarówno online jak i offline.

Nie zwlekajcie tylko testujcie! :-)

 

 

Zamknij X

Przeglądanie stron oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime Expert (cookies i inne).