Chcesz zwiększyć rentowność swojej firmy?

Mierzenie czasu pracy zespołu pozwoli Ci:

 • rozliczać się z klientami od faktycznie wykonanej pracy, bo dokument dokumentowi nierówny
 • uniknąć straty na nierejestrowanych pracach dodatkowych
 • planować i organizować pracę zespołu
 • analizować czas realizacji zleceń, procesów i obsługi klienta

Czy mierzysz się z podobnymi problemami w swoim biurze rachunkowym?

 • Dokument dokumentowi nierówny

  Biura rachunkowe mają rozliczenia z klientami miesięczne zależne od liczby dokumentów lub liczby transakcji. Pracownicy zajmują się taką samą liczbą dokumentów u różnych klientów, ale dokument dokumentowi nierówny i czas obsługi niektórych klientów może być nawet 3x dłuższy.
 • Straty na nierejestrowanych dodatkowych pracach

  Prace poza księgowymi nie są rozliczane. Pracownik spędza czas na księgowaniu, ale poza księgowaniem robi jeszcze inne rzeczy, za które klient nie płaci – np. wykonuje przelewy, wystawia faktury, odbiera telefony, odpisuje na pytania w mailach.
 • Przedstawienie i udowodnienie wartości prac klientowi

  Klienci czasami zlecają coś dodatkowego i zapominają o tym. Sama faktura za dodatkowe prace bez załącznika – bez wyszczególnionych prac powoduje niepotrzebne dyskusje i stratę czasu (szczególnie gdy zlecenie od klienta zostało przekazane np. przez telefon i nie jest potwierdzone w mailach).
 • Organizacja i planowanie pracy

  Każdego dnia księgowi zmagają się z ogrmną ilością zadań, które trzeba realizować na bieżąco. Każdy zapisuje to na swój sposób - na luźnych kartkach, w kalendarzu, tworzy listę w Excelu. Trudno w ten sposób organizować pracę na pojedynczym stanowisku i całego zespołu - często umykają ważne rzeczy, komunikacja jest utrudniona i powstaje chaos, a wraz z nim dochodzi do nieporozumień, które przekładają się na niezadowolenie klientów.

Wypróbuj program WorkTime Expert

Wypełnij prosty formularz. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

(w dni robocze od poniedziałku do piątku)

Jak aplikacja WorkTime Expert pomaga w pracy biur rachunkowych

 • Minimum klików i maksimum efektu

  WorkTime Exert to prosta w obsłudze aplikacja, którą wdrażasz w 1 dzień! Nikt nie chce przedzierać się przez kolejne okna, żeby dotrzeć do wybranej funkcji czy też wybranego działania.
 • Zaawansowane modele rozliczeń

  Abonament za liczbę dokumentów, od 1 do 5-ciu pracowników, 6 do 10-ciu pracowników i powyżej 10-ciu - te różne formy rozliczeń rzadko są dostępne w istniejących na rynku programach do rozliczania czasu pracy.  WorkTime jest w stanie rozliczać wszystkie rodzaje wycen pracy stosowane w biurach rachunkowych w tym skomplikowane umowy dla prac dodatkowych np.: (ryczałty z przechodzącymi godzinami, stawki godzinowe w różnych walutach itd.)
 • Elastyczne raporty, dostosowane do relacji z Twoim klientem

  Program daje dużą gamę zdefiniowanych raportów (po stronie kosztów i przychodów) dla potrzeb wewnętrznych i dla klientów. Można wybrać pozycje na raportach i wersje językowe (pol, ang, niem) - automatyczne generowanie raportu w Excel i PDF.
 • Kompletny proces: mierzysz -> rozliczasz -> fakturujesz

  Pracownicy mierzą czas pracy i notują liczbę dokumentów, transakcji, wysłanych deklaracji itp. itd. Manager rozlicza klientów z abonamentów i prac dodatkowych zmieniając dane w dowolny sposób i generując raporty i faktury dla klientów. Na koniec wysyła z WorkTime faktury swoim klientom mailem i importuje je do wewnętrznego systemu księgowego (np. w formacie JPK-FA (wersja 3 i 4). Program jest przygotowany do integracji z KSeF! Specjalne analityki pokazują, którzy klienci są rentowni, które rodzaje prac są najbardziej dochodowe i którzy pracownicy generują największe przychody
 • Analityka: kluczowe informacje dla managera

  którzy klienci są rentowni ? które rodzaje prac są najbardziej dochodowe ?
  którzy pracownicy generują największe przychody?
  Na wszystkie te pytania otrzymasz odpowiedź w czytelnych wykresach i tabelach.
 • Wspomaganie organizacji pracy w firmie

  WorkTime Expert wspiera zarządzanie pracą zespołu. Zadania i kalendarz są zintegrowane z kalendarzami Google lub Outlook do wyboru - a to pozwala planować terminy i prace do wykonania przez poszczególnych pracowników lub całe zespoły.

Opinie o korzystaniu z WorkTime Expert

"Szukaliśmy narzędzia, które nam w różnych obszarach ułatwi pracę: mierzenia czasu pracy, fakturowania i wystawiania tych zestawień do faktur. Do tej pory trudno nam było tak naprawdę zweryfikować czas poświęcony na dane czynności dla poszczególnych klientów. Teraz dzięki raportom WorkTime Expert możemy sprawdzić np. rentowność klientów. Mierzymy po prostu nakład pracy na danego klienta, ale też wydajność pracowników na poszczególnych stanowiskach. Z WorkTime Expert jest nam łatwiej. Poza tym fajnie jest mieć wszystko jest w jednym miejscu."

Daria Jakubowska
Biuro rachunkowe GOBS Sp. z o.o.

WorkTime Expert to narzędzie, które spełnia nasze oczekiwania w związku z potrzebą mierzenia czasu pracy w celach analitycznych. Dzięki aplikacji możemy sprawdzić, ile czasu poświęciliśmy na danego klienta i jakiego rodzaju prace były dla niego w określonycm czasie wykonywane: ile pświęciliśmy czasu na księgowanie, ile na rozmowy telefoniczne, ile na wyjaśnianie i ile na pisanie maili."

Krzysztof Rusek
Biuro Rachunkowe Podatki i Rachunkowość Rusek Sp. z o.o.

"WorkTime Exper rozwiązała mi problem organizacji pracy i mierzenia czasu pracy oraz generowania raportów zarówno dla mnie, jak i dla klientów.
Mówiąc dla mnie, mam na myśli możliwość analizowania czasu pracy poświęconego na danego klienta, a dla klienta, ponieważ klient widzi, co dokładnie dla niego robiliśmy i ile zajęło to czasu."

Jan Baranik
Biuro rachunkowe i doradcze Finanspol Sp. z o.o.

"Dzięki pracy w aplikacji WorkTime Expert zebrałem cenne informacje o tym, która spółka generuje jaką ilość dokumentów, ile czasu mniej więcej potrzebuję, żeby to zaksięgować. Dzięki tym danym jestem wstanie oszacować klientowi wartość usługi."

 

Marcin Mochnacz
Biuro rachunkowe Gabafi sp. z o.o.


"Dzięki mierzeniu czasu na bieżąco w WorkTime Expert zobaczyliśmy jak wiele minut albo i nawet godzin pracy wykonanej dla naszych Klientów nie było fakturowane. Teraz mamy pełny obraz sytuacji. Dzięki informacji o rzeczywistym czasie pracy możemy precyzyjnie wycenić czas, a przez to wartość wykonanych dla Klienta prac. Teraz zarówno my, jak i nasi Klienci wiemy, jakie dokładnie czynności składają się na co miesięczną fakturę."

Daniel Czekatowski
Partner w CPAA - Księgowi dla wymagających

Sprawdź jak program WorkTime może pomóc w rozwiązaniu problemów w Twoim biurze.

Wypełnij prosty formularz. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin

W dni robocze od poniedziałku do piątku.

Zamknij X

Przeglądanie stron oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime Expert (cookies i inne).

Proszę czekać ...