Wypróbuj WorkTime Expert

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego w celu stworzenia dla Ciebie konta testowego w aplikacji WorkTime Expert.

Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin (w dni robocze od poniedziałku do piątku) i w trakcie bezpłatnej konsultacji telefonicznej pomoże w dopasowaniu aplikacji WorkTime Expert do działalności i potrzeb Twojej firmy.

 

Kto do Ciebie zadzwoni?

Po wysłaniu formularza skontaktuje się z Tobą nasz ekspert, który posiada pełną wiedzę o działaniu i możliwościach naszej aplikacji oraz odpowiednie doświadczenie biznesowe, by doradzić, jak najlepiej wykorzystać funkcje i moduły aplikacji do zwiększenia efektywności Twojej organizacji. 

O czym porozmawiamy?

- Pomożemy ustalić, w jakim zakresie aplikacja może być wykorzystana w Twojej działalności/branży.
- Doradzimy, które moduły będą przydatne i jak je efektywnie wykorzystać.
- Udostępnimy WorkTime Expert w pełnej wersji dla Ciebie i w razie potrzeby również dla Twoich współpracowników.

Co stanie się z Twoim danymi po okresie testowym?

- Jeśli w trakcie okresu testowego uznasz, że WorkTime Expert to program dla Ciebie wszystkie wpisane dane będą mogły być wykorzystywane do dalszej pracy w aplikacji.

- Jeżeli jednak nie zdecydujesz się na WorkTime Expert, to wszystkie dane wprowadzone w trakcie okresu testowego zostaną automatycznie usunięte.

Przykładamy wielką wagę do bezpieczeństwa danych. Używamy szyfrowania danych na każdym etapie ich przetwarzania, a algorytmy szyfrujące są na poziomie używanym w systemach bankowych lub wyższym. Stosujemy również rzadko używaną (trudną do zaprogramowania) anonimizację danych.

Wypełnij formularz, aby zacząć testowanie aplikacji WorkTime Expert

Zamknij X

Przeglądanie stron oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime Expert (cookies i inne).

Proszę czekać ...