Architekci i Biura Projektowe

Efektywność i organizacja czasu pracy !

  • Mierzy czas pracy nad projektami i poszczególnymi etapami w projekcie
  • Mierzy również czas spędzony na rozmowach telefoniczynych i przypisuje automatycznie do klienta i/lub projektu
  • Informuje o aktualnym obciążeniu pracowników
  • Organizuje pracę w biurze: zadania, delegowanie zadań
  • Generuje raport pokazujący ogólny przegląd przepracowanego czasu swojego i swoich pracowników
  • Mierzy czas nawet jak jesteś offline
  • Prosty w obsłudze, bez zbędnych funkcji

Działanie aplikacji w skrócie

WorkTime jest stworzona na potrzeby mniejszych i większych firm. W tym także dla architektów.  Aplikacja doładnie mierzy czas poświęcony na poszczególne etapy i przypisze do konkretnego projektu. WorkTime mierzym czas od strony kosztów i od strony przychodów. Czas zmierzony od strony kosztu pozwoli nam sprawdzić, czy projekt został dobrze oszacownay oraz jak bardzo ktoś jest obciążony pracą.

Aplikacja WorkTime pozwoli optymalizować biznes, pokazując, które zadania zajmują zbyt dużo czasu, które projekty są niedoszacowane, które zasoby kosztują bardzo dużo.

WZROST ILOŚCI ZAREJESTROWANEGO CZASU PRACY

Zaletą aplikacji Worktime jest możliwość wprowadzania wykonywanych zadań w czasie rzeczywistym oraz przełączania się między nimi. To znacznie zwiększa dokładność pomiaru czasu spędzonego na pracy dla poszczególnych klientów i ich projektów/spraw.
Worktime: podnosi efektywność zmierzonego, a następnie rozliczonego
i zafakturowanego czasu pracy o 25 - 40% ! (wg informacji od użytkowników z różnych branż).

CZAS MIERZONY OD STRONY KOSZTU

Gdy rozliczasz się z klientami "za projekt albo za sprawę" czyli umawiasz się na określone wynagrodzenie za określoną pracę to powinieneś zmierzyć poświęcony na ten projekt/sprawę czas, żeby sprawdzić czy nie przekraczasz założonych kosztów. Przeliczasz wynagrodzenia pracowników na stawki godzinowe, dodajesz koszty dodatkowe (np. dojazdy do klienta) i w podziale na projekty/sprawy widzisz w raportach wewnętrznych opłacalność Twoich zleceń.

EFEKTYWNOŚĆ PRACY

Zwykle przypisujesz zadania swoim pracownikom według ich kwalifikacji i swojego uznania. Zmierz czas pracy. Podziel ten czas na zdefiniowane przez Ciebie czynności, które mogą się różnić w zależności od projektu/sprawy i mogą się różnić w zależnosci od klienta. Niedługo przekonasz się, który pracownik jest wydajny w danej dziedzinie lub która praca zabiera najwięcej czasu i należy ją usprawnić. Program pomaga również weryfikować aktualne obłożenie pracą, a tym samym podejmować racjonalne decyzje na temat podziału zadań i obowiązków.

CZAS MIERZONY OD STRONY PRZYCHODU

Gdy rozliczasz się z klientami "za godzinę" czyli za czas przepracowany dla klientów to potrzebujesz mierzyć ten czas i przedstawiać raporty, które często stanowią załączniki do Twoich faktur. Worktime generuje czytelne raporty, których wygląd możesz konfigurować według własnych potrzeb.

Załóż darmowe konto !

Udostępnimy dla Ciebie aplikację WorkTime. Korzystaj z konta testowego przez 14 dni.

Skontaktuj się z nami.

Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime. 

Proszę czekać ...