Agencja marketingowa

dostosowuje się do trybu pracy właściciela i jego pracowników

  • Pozwala na pracę zarówno online jak i offline, dzięki czemu pozwala na logowanie czasu pracy zarówno w biurze jak i pracując zdalnie.
  • Pozwala na logowanie czasu pracy za pomocą dwóch kliknięć bez konieczności dodawania opisu, dzięki czemu pozwala na znacznie szybsze tempo pracy. Opis można zawsze dodać później.
  • Efektywne zarządzanie czasem pracy pracowników
  • Pomaga rozwijać się właścicielowi, ponieważ pomaga lepiej gospodarować czas, który można przeznaczyć na bardziej wartościowe, opłacalne projekty, zajęcia i rozwój agencji
  • Generuje raporty rozliczeniowe dla klienta oraz na pracownika i jego zadania
  • Pozwala na delegowanie zadań oraz posiada listę "to do" - WorkTime - i nic nie umyka!

Dlaczego WorkTime?

Agencje marketingowe mają potrzebę lepszego wyceniania projektów a przede wszystkim panowania nad czasem, jaki jest im poświęcany. To, co jest bardzo istotne przy wyborze systemu to jego funkcjonalność i dopasowanie do sposobu, w jaki funkcjonuje firma. Kierując aplikację do Project Managerów należy podkreślić przede wszystkim adaptowalność rozwiązania do sposobu, w jakim są prowadzone projekty w firmie oraz porządek, jaki wprowadzi system.

Wypróbuj za darmo!

WZROST ILOŚCI ZAREJESTROWANEGO CZASU PRACY

Zaletą aplikacji Worktime jest możliwość wprowadzania wykonywanych zadań w czasie rzeczywistym oraz przełączania się między nimi. To znacznie zwiększa dokładność pomiaru czasu spędzonego na pracy dla poszczególnych klientów i ich projektów/spraw.
Worktime: podnosi efektywność zmierzonego, a następnie rozliczonego
i zafakturowanego czasu pracy o 25 - 40% ! (wg informacji od użytkowników z różnych branż).

CZAS MIERZONY OD STRONY KOSZTU

Gdy rozliczasz się z klientami "za projekt albo za sprawę" czyli umawiasz się na określone wynagrodzenie za określoną pracę to powinieneś zmierzyć poświęcony na ten projekt/sprawę czas, żeby sprawdzić czy nie przekraczasz założonych kosztów. Przeliczasz wynagrodzenia pracowników na stawki godzinowe, dodajesz koszty dodatkowe (np. dojazdy do klienta) i w podziale na projekty/sprawy widzisz w raportach wewnętrznych opłacalność Twoich zleceń.

CZAS MIERZONY OD STRONY PRZYCHODU

Gdy rozliczasz się z klientami "za godzinę" czyli za czas przepracowany dla klientów to potrzebujesz mierzyć ten czas i przedstawiać raporty, które często stanowią załączniki do Twoich faktur. Worktime generuje czytelne raporty, których wygląd możesz konfigurować według własnych potrzeb.

EFEKTYWNOŚĆ PRACY

Zwykle przypisujesz zadania swoimi pracownikom według ich kwalifikacji i swojego uznania. Zmierz czas pracy. Podziel ten czas na zdefiniowane przez Ciebie czynności, które mogą się różnić w zależności od projektu/sprawy i mogą się różnić w zależnosci od klienta. Niedługo przekonasz się, który pracownik jest wydajny w danej dziedzinie lub która praca zabiera najwięcej czasu i należy ją usprawnić. Program pomaga również weryfikować aktualne obłożenie pracą, a tym samym podejmować racjonalne decyzje na temat podziału zadań i obowiązków.

Opinia agencji korzystającej z WorkTime

Worktime to bardzo przydatne narzędzie. W zasadzie najlepsze, jakiego używałem, pod względem organizacji czasu pracy. Teraz już wiem, ile mi go schodzi na poszczególne zadania - nie sądziłem, że pisanie maili czy tłumaczenia zajmują tyle minut! Okazało się, że zadania które szacuje się na 5 minut, często zajmują dużo więcej czasu. Sporą korzyścią może być przedstawienie takiego czasowego zestawienia w raporcie dla klienta lub wycenie własnej pracy.

Łukasz Pytko, PR Manager, Bonjour

Załóż darmowe konto !

Udostępnimy dla Ciebie aplikację WorkTime. Korzystaj z konta testowego przez 14 dni.

Skontaktuj się z nami.

Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności WorkTime. 

Proszę czekać ...